Podstrona galerii: 4 z 4 [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]

Projektowanie i zakładanie ogrodów


Firma PATIO zajmuje się projektowaniem i zakładaniem terenów zieleni zarówno dla klientów indywidualnych, jak i na terenach przyległych do firm, osiedli, obiektów użyteczności publicznej. Nasz zespół architektów krajobrazu oraz ogrodników posiadających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i urządzaniu ogrodów  jest w stanie sprostać najtrudniejszym zleceniom i oczekiwaniom klientów - nie boimy się wyzwań!

Architektura krajobrazu jest naszą pasją i pracą. Wszystkie zaprojektowane i wykonywane przez nas ogrody są indywidualne, niepowtarzalne, dopasowywane do gustów i oczekiwań naszych klientów.
Naszych klientów obsługujemy kompleksowo: od wykonania projektu przez naszych architektów krajobrazu, po budowę ogrodu "pod klucz" przez naszą ekipę ogrodniczą i brukarską.
Instalujemy nowoczesne systemy automatycznego nawadniania oraz oświetlenia ogrodowego, wyposażamy ogrody w autonomiczne roboty koszące - wszystko po to, aby oszczędzać energię i czas właścicieli ogrodów.
Nasze realizacje cechuje duża estetyka i jakość wykonania, używamy materiałów wysokiej jakości, a materiał roślinny pozyskujemy od sprawdzonych szkółkarzy.

Zakres usług:
- projektowanie i zakładanie terenów zieleni, ogrodów,
- ogrody wodne: oczka, kaskady, strumienie, fontanny itp.,
- ogrody skalne,
- mała architektura, altany, pergole,
- gabiony,
- brukarstwo: podjazdy, ścieżki, mozaiki kamienne,
- systemy automatycznego nawadniania.

Podstrona galerii: 4 z 4 [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.