Podstrona galerii: 3 z 3 [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

Brukarstwo - układanie kostki granitowej i betonowej


Firma PATIO wykonuje usługi brukarskie w oparciu o fachową ekipę brukarską oraz zaplecze sprzętowe. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanych usług oraz na funkcjonalne rozwiązania, które pomagają w późniejszym użytkowaniu nawierzchni. Korzystając z wiedzy i umiejętności naszych brukarzy  zajmujemy się takimi pracami jak: budowa podjazdów, chodników, tarasów przydomowych czy schodów. Zajmujemy się także budową małej architektury ogrodowej z kamienia: mury oporowe, palisady, elementy ogrodzeniowe, klomby, oczka wodne, fontanny, kaskady, itp. Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej kamiennej i betonowej oraz galanterii ogrodowej: palisad, stopnic, płyt ceramicznych i betonowych.
W naszych usługach brukarskich wykorzystujemy innowacyjne techniki oraz rozwiązania aranżacyjne, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Zaprojektuj, wyceń i wybuduj - tą dewizą zapraszamy do współpracy i skorzystania z usług brukarskich Patio - obmiar i wycena zawsze gratis!

Zakres usług:
- prace ziemne i sprzętowe,
- układanie kostki granitowej i betonowej: podjazdy, ścieżki, chodniki itp.,
- mozaiki kamienne,
- budowa tarasów, murów oporowych.

Podstrona galerii: 3 z 3 [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.